niedziela, 31 stycznia 2016

Liebster Blog Award - nominacja od Enzo :)

Udział w Liebster Blog Award biorę po raz czwarty toteż nie będę nominować kolejnych osób, ale że sama chętnie odpowiadam na pytania, szczególnie te psie, więc why not? Dziękujemy tym razem indywidualnie Enzo, bo od Diany i Enzo już też miałam nominację ^_^1.Co najbardziej lubisz robić ze swoim psem?

Zdecydowanie tropić i poszukiwać :) najwięcej czasu spędzamy na słodkim leniuchowaniu, jednak bardzo lubimy długie spacery - na które nie zawsze jest czas i wprost uwielbiamy tropić i poszukiwać - a właściwie ćwiczyć lokalizację, bo na tym etapie jesteśmy. Kora od początku przejawiała predyspozycje do dobrej pracy nosem i choć na pierwszym seminarium okazała się bardzo oporną materią to kiedy trybik zaskoczył Kora okazała się sukiem, który kiedy dostanie zapach jest kompletnie w swoim świecie - skupiona na pracy i tylko na pracy.

2.Jaką cechę najlepiej byś zmienił/zmieniła w swoim psie?


Przede wszystkim lękliwość, czasem wydaje się, że coś jest przepracowane, a mała pierdoła powoduje ogromny regres, co jest frustrujące dla obu stron. Co by mnie ucieszyło, ale da się bez tego obejść to gdyby Kora była większą przylepą :) osoby, które bardzo lubi i zna wystarczy, że dostaną jej smycz w rękę i bez niczego z nimi pójdzie nie oglądając się zbytnio na mnie :P nie jest też psem bardzo spragnionym pieszczot - ot czasem ją najdzie, ale najczęściej leży na podłodze i ma nas gdzieś :P

3.Co najczęściej robicie w wolnym czasie?


Właściwie wiąże się to z pierwszym pytaniem - spacery, tropienie, leniuchowanie :)

4.Ulubiona zabawka twojego psa to...


Aport na jedzenie i Skineeez - jest mało żarta na zabawki, ale te dwie ją w miarę zajmują :) muszą być mięciutkie i fajnie jak piszczą :P

5.Gdzie częściej robisz zakupy dla swojego psa-Stacjonarnie,czy internetowo? 


Najczęściej w sklepie stacjonarnym PetSmile :) Jestem osobą, która lubi dotknąć zanim coś kupi, ale zdarzały się też zakupy internetowe :)

6.Ulubione smakołyki twojego psa to...


Parówki - nie mają sobie równych ;) choć ostatnio zachwyciły ją też gotowane żołądki kurzęce jako nagroda za znalezienie pozoranta - wchłonęła cały pojemniczek :P i mleko... kocha mleko - nie ma po nim żadnych dolegliwości, więc albo toleruje laktozę, albo została nauczona w poprzednim domu :)

7.Jaka jest wasza ulubiona pora roku?


Właściwie każda po trochu byle zima nie była zbyt zimna a lato zbyt upalne :) 

8.Czy uprawiasz jakiś sport ze swoim czworonogiem?


Tropienie użytkowe, jeśli można to uznać za sport :) trenowałyśmy też agility, ale okaże się czy do niego wrócimy - Korze się podobało, ale szału nie było, więc rozważam :)

9.Co najchętniej je twój pies?


Nie jest bardzo wybredna - dobrej jakości karma sucha (Acana) i mokra jeśli chodzi o posiłki, a jeśli o smakołyki to parówki, smaczki i służąca za smaczki karma z Alpha Spirit.

10.Czy posiadasz jakieś zwierzę prócz psa?


Nie. Kiedy Kora do mnie przyszła miałam jeszcze królika - niestety zaczął chorować i po przeżyciu prawie 9 lat musiałam go uśpić - Kora bardzo ułatwiła mi przeżycie tego rozstania. 

11.Dużo wydajesz na rzeczy dla swojego psa? 


Zdecydowanie za dużo :P jestem typem gadżeciarza, ale nowe rzeczy często po zachłyśnięciu się nimi po prostu leżą, muszę to przepracować sama ze sobą :P

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz