sobota, 31 stycznia 2015

Fanpage obchodzi roczek... na co mi to?

          Dokładnie rok temu założyłam Korze fanpage. Było to krótko przed wielkim boomem na takie strony. Pomysł był bardzo spontaniczny i fanpage Gajki powstał dosłownie niecałą godzinę później :). Dlaczego to zrobiłam? Z różnych przyczyn. Lubię pisać. Pisanie o sobie kończyło się jednak tym, że ludzkie hieny wykorzystywały pozyskane informacje żeby mnie gnoić. Mało fajna sprawa ;). A że moje życie i tak ciągle kręci się wokół mojego kundla, to stwierdziłam - czemu nie?
          Wahałam się czy prowadzić go sama, czy dać go w łapki Korze. Oddałam go Korze :) nie każdemu się podoba ten styl, innym podoba - nigdy nie będą zadowoleni wszyscy :P. Padały pytania - oczywiście nie u mnie, bo dupę obsmarowuje się tylko za plecami :P - po co Korze fanpage? Przecież niczego sobą nie reprezentuje. Nie jest sportowcem, nie potrafi jakichś spektakularnych rzeczy, nie pomaga niepełnosprawnym, nie ratuje życia... I co?


          I to... Ten mało spektakularny kundel w rok zebrał 1 500 lajków. Po cichu miałam nadzieję, że będzie miała dużo obserwatorów, ale gdyby mi ktoś powiedział w momencie zakładania, że za rok będzie 1 500 polubień to bym tą osobę wyśmiała :P 4 lajki dziennie można rzec. Bez żebrania o polubienia, bez biegania z "udost za udost" - owszem, zapraszałam znajomych do polubienia, ale nie weryfikowałam czy polubili czy nie i nie miałam im tego za złe :P Kilka razy udostępniłam też inne strony. Były to strony, które udostępniłam z przekonania - bo mi się podobały, bo miały coś fajnego do przekazania, bo miały "to coś", względnie były to fanpejdże psów, które miałam okazję poznać - wtedy oznaczałam, co też jest jakimś rodzajem udostępnienia. Btw. chcę zrobić listę stron, które szczególnie cenię :).
          Chciałam w tym miejscu bardzo podziękować tak ogromnej ilości osób, które polubiły Koreczka, które miały okazję go poznać, względnie dzięki Korze miały okazję poznać mnie :D Dzięki Koreczkowi poznałam też wiele wspaniałych osób. Myślę, że bez upubliczniania tego uroczego, łaciatego oblicza nie byłoby to możliwe :). Szczególne podziękowania także dla osób, które aktywnie komentują zdjęcia, filmiki, statusy... to bardzo cieszy :)

Co dalej?

Fanpage będzie działał dalej, dalej poprowadzi go Koreczek i jeśli będzie tak miły to będzie udostępniał moje notki, których chcę pisać ciut więcej :) szczególnie notek dotyczących CS-P :)

13 komentarzy:

 1. Aż brakuje mi tutaj takiego podsumowania co Wam to dało, kogo przez niego poznałyście, co zrobiłyście(kurcze, zbiórka dla schroniska - epicka!) :D
  Ale ogółem - wielbię. Koreczek i jego mlekomania poprawia mi humor w zły dzień, cieszę się, że ejst.
  Chociaż bez bata przyznaję, że nie zawsze czytam :D
  ALE... Dzisiaj kliknęłam funkcję o otrzymywaniu powiadomień, stay tunned, wredny komentarz przy każdej notce!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja Kelpika odkąd powstała mam w powiadomieniach :D #stalker
   zbiórka będzie miała osobną notkę, ale dzisiaj nie wyrobię :D

   Usuń
  2. ja powiadomienia wczoraj odkryłam, jestem usprawiedliwiona!

   Usuń
  3. wow wow ja taka nowoczesna wow taka postępowa wow wow :D

   Usuń
 2. dało mi się odczuć, że fanpage prowadzony bez psa z MŚ we wszystkim, nie przez Cesara Millana i Jane Fennel jednocześnie nie ma sensu. Oczywiście za plecami, bo jakby inaczej ;)
  Jednak uwielbiam takie mało naukowe, a bardziej życiowe profile. Dają podpatrzeć życie innych psów, wyluzować się, pośmiać przy chodziennych scenkach czy zainspirować nową sztuczką. A Korkowy profil jest wgl najlepszy, uwielbiam to, że prowadzi go Kora :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jejku, dziękujemy! bardzo nam miło takie słowa czytać! :)

   Usuń
 3. Lubię Wasz profil na FB, fajnie prowadzony, miło się czyta.
  Przecież życie nie kręci się tylko wokół szkolenia pod zawody, a życie codzienne. Takie tematy sobie najbardziej cenię. Posty psich sportowców jakoś nie biorę zbytnio do siebie, no może mnie trochę motywują :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. kolejne ciepłe słowo <3 bardzo dziękujemy, to dla mnie ważne :)

   Usuń
 4. Gratki Koreczku, świetnie się spisałaś, oby tak dalej :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. przekażę gratulacje Korze, aktualnie śpi jak zabita :D dzięki! :)

   Usuń
 5. laska... po co Korze fanpage?! :D
  swoją drogą, jak ja to dobrze znam, jakiś czas temu też usłyszałam, że ja przecież ze swoimi psami nic nie robię :) bawi tym bardziej, że tylko ja i moi bliscy tak na prawdę wiedzą ile ciężkiej pracy, jakich wyrzeczeń i poświęceń wymagało ode mnie doprowadzenie Otiego do miejsca w którym jest dzisiaj, tymbardziej, że po drodze była ciąża, małe dziecko i kilka przepowadzek :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja doceniam Twojego fp, bo pokazujesz, że to, że pies genialnie wygląda nie znaczy że "trzeba go mieć" :P mnie z wilczaków wyleczyłaś na dobre :) i dziękuję za to! :D

   Usuń
 6. Wasz fanpage jest super, taki prawdziwy, pokazanie Korkowego życia :)

  OdpowiedzUsuń